7 червня 2018 року в Довгинцівському районі на базі Криворізької педагогічної гімназії відбулося відкриття літньої районної спартакіади пришкільних таборів та спартакіади «Юність-2018» серед дітей та підлітків за місцем проживання, присвяченої 243-й річниці з дня заснування м. Кривого Рогу.

В змаганнях приймали участь команди пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл №№ 9, 65, 108, 109, КПГ, КНВК «Вальдорфська школа» та ДЮСШ №9. Змагання проходили з 5-ти видів спорту та конкурсу малюнка на асфальті на спортивну тематику. Всього в спартакіаді прийняло участь 210 дітей та підлітків.

У командному заліку переможцями та призерами спартакіади з видів спорту стали:

Настільний теніс – І місце у команди пришкільного табору КПГ, ІІ місце посіли вихованці КЗШ № 108, ІІІ місце виборола команда КСШ № 9.

У змаганнях з шашок переможцями стали юні спортсмени ДЮСШ № 9, ІІ місце у команди пришкільного табору КЗШ № 108, ІІІ місце у вихованців КЗШ № 65.

Переможцями у змаганнях з піонерболу стала команда педагогічної гімназії, другою була команда ДЮСШ №9, ІІІ місце у команди КЗШ № 65.

У спортивних естафетах «Веселі старти» місця розподілились наступним чином - І місце – КНВК «Вальдорфська школа», ІІ місце - КЗШ № 109, ІІІ місце – КЗШ № 65.

Змагання з футболу, які до речі входять до заліку спартакіади «Юність – 2018», закінчились перемогою юних футболістів Криворізької педагогічної гімназії, ІІ місце у команди КЗІІІ № 108, ІІІ місце посіла команда КНВК «Вальдорфська школа».

Переможці і призери в командному заліку з видів спорту нагороджені кубками, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради. Всі команди учасниці районної спартакіади отримали в подарунок спортінвентар (футбольні м’ячі).