![Зображення із мережі Інтернет](/uploads/news/resize/w/750x750/fb3msvovkhc101tb.jpg)
![Скріншот чату у месенджері Telegram](/uploads/news/resize/w/750x750/v4uuk0nsea2vtimb.png)
![Фото із чату "Я везу медика" у месенджері Telegram](/uploads/news/resize/w/750x750/7sdw970ylxitijwg.jpg)
Як ми повідомляли раніше, у Кривому Розі з’явились чати месенджерів, де водії пропонують послуги транспортування медиків. Небайдужі водії та медики, що потребують допомоги, об’єднуються, а акція набуває надихаючих результатів.
Наразі у спільноті нараховується більше 900 учасників, а поїздки набувають неабиякої людяності та щирості. Учасники чату закликають ділитись інформацію після поїздок, аби збільшити кількість фоловерів, щасливих медиків та водіїв.
Аби допомогти дістатися робочого місця медикам, або попрохати допомоги у водіїв Кривого Рогу тепер достатньо доєднатись до загальнодоступного чату «КРИВИЙ РІГ Я ВЕЗУ МЕДИКА» у Telegram або Viber.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі подій зручно!