Фото пресслужби БК «Кривбас»

16 жовтня у Кривому Розі відбувся черговий поєдинок Суперліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, «Кривбас» приймав на своєму паркеті «Черкаські Мавпи». Старт матчу вийшов за господарями, які мали мінімальну перевагу у 3-4 очки. Але вже у другій чверті ситуація вирівнялася і гості з Черкас вирівняли цифри на табло – 40:40.

Третя 10-хвилинка знову пройшла у рівній грі, в якій «Кривбас» мав на два пункти більше. Втім у заключній чверті підопічні Артема Сліпенчука явно провалилися. «Мавпи» пішли у стрімкий відрив, на що у криворізького клубу відповіді не знайшлося. Гості заробили одразу 33 очки за 10 хвилин і в підсумку перемогли 90:80. Найрезультативнішим у складі господарів став Владислав Коренюк – 21 бал.

Це друга домашня поразка поспіль для БК «Кривбас» після невдачі від «Будівельника»