Фото пресслужби БК «Рівне»

7 травня БК «Кривбас» зіграв проти БК «Рівне» в 1/2 фіналу Вищої ліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, після поразки днем раніше, криворіжці зобов'язані були перемагати у другому матчі. Однак рівна гра трималася лише в першій 10-хвилинці. Потім господарі почали йти у відрив.

Втім уже з початку другої чверті різниця стала невпинно зростати, загрожуючи збільшитися до розміру прірви, коли після результативної атаки Адедирана ще до середини третьої 10-хвилинки суперників розділяло вже 21 очко. Піймавши свою гру господарі вже не відпустили перемогу, дозволивши супернику лише трохи скоротити відставання в заключній частині поєдинку. Підсумок гри – 66:57 на користь «Рівного».

Третій матч серії 1/2 фіналу пройде 11 травня у Кривому Розі. «Кривбасу», аби продовжувати боротьбу за вихід у фінал, необхідно тільки перемагати. Сама ж серія триває до трьох виграшів однієї з команд.