Фото пресслужби ФБУ

22 листопада криворізький «Кривбас» провів черговий поєдинок у Суперлізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, наші земляки протистояли сусіду по турнірній таблиці – БК «Тернопіль». За першу чверть підопічні Сліпенчука набрали всього 4 бали, а за другу – 12. На велику перерву команди пішли за рахунку 28:16.

Ожили криворіжці у другій половині третьої десятихвилинки. Кривбасівці перехопили ініціативу та почали скорочувати відставання від суперників. У заключній чверті малорезультативна гра продовжилася – «Кривбас» хоч і відігрався значне відставання, проте наприкінці зустрічі з нервами краще впоралися господарі. «Тернопіль» переміг 50:46 та обійшов криворізький клуб у турнірній таблиці. Нині кривбасівці на 10-й сходинці з 12 клубів.

Терренс Мотлі з «Кривбасу» став найрезультативнішим гравцем поєдинку – 13 балів.