Фото з мережі Інтернет

Криворізький «Кривбас» провів черговий поєдинок у баскетбольній Суперлізі України. Як передає наш кореспондент, наші земляки гостювали у Харкові проти «Харківських Соколів». У першій половині матчу на паркеті була рівна гра, а лідерство в рахунку команди виборювали по черзі. На велику перерву господарі мали незначну перевагу в 4 бали – 33:29.

Непогано в гру ввійшли одразу двоє новачків «Кривбасу» Юміпіг та Вукович. На двох вони заробили 21 пункт. Криворізька команда залишалася у грі до останнього, проте заключні хвилини поєдинку краще провели «Харківські Соколи». Це і дозволило господарям переграти «Кривбас» з рахунком 72:65. Наступний матч підопічні Артема Сліпенчука проведуть вдома 9 грудня проти БК «Одеса».

«Харківські Соколи» – «Кривбас» 72:65 (16:15, 17:14, 16:16, 23:20)