Фото пресслужби БК «Кривбас»

14 листопада БК «Кривбас» провів 13-й поєдинок у Суперлізі України. Як повідомляють у пресслужбі криворізької команди, колектив Артема Сліпенчука грав вдома проти БК «Запоріжжя». Початок матчу вийшов за суперниками. За стартові 10 хвилин гості заробили перевагу в 7 очок. Втім криворіжці вирівняли положення та на велику перерву відновили паритет – 32:32.

Розпочали третю десятихвилинку баскетболісти «Кривбасу» краще, заробивши 8 поспіль балів. Проте «Запоріжжя» не тільки зрівняло рахунок, але і повернуло перевагу в 6 пунктів. Надалі гості тільки збільшували власний доробок, тримаючи криворізьку команду на дистанції. Врешті «Запоріжжя» вдруге в сезоні перемогло криворізький колектив. Владислав Коренюк з «Кривбасу» набрав 14 пунктів.

«Кривбас» БК «Запоріжжя» 58:69 (12:19, 20:13, 17:23, 9:14)