Фото пресслужби ФБУ

11 грудня у Кривому Розі пройшов один з матчів баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» вдома приймав «Хімік» (Южне). Зі старту зустрічі гра у господарів не пішла. Натомість суперники стабільно набирали очки, а в захисті грали надійно. Втім у другій чверті кривбасівці вирівняли гру. І перед перервою навіть оформили незначну перевагу – 30:26.

У другій половині матчу баскетболісти «Кривбасу» продовжували діяти агресивно. Повів команду за собою Владислав Коренюк – бігмен за поєдинок набрав 22 очки, ставши найрезультативнішим у грі. Господарі тримали перевагу у 8-12 пунктів до останніх трьох хвилин. А потім «Хімік» майже створив камбек. За 17 секунд до завершення основого часу матчу криворіжці вели 63:60, але гості провели результативну атаку, зрівнявши результат 63:63.

Втім перемогу для своєї команди з фінальною сиреною вирвав Клим Артамонов. Капітан «Кривбасу» встигнув закинути м’яч після дальнього кидка та принести вболівальникам несамовиту радість. Перемога 66:63 дозволила підопічним Артема Сліпенчука перервати 7-матчеву програшну серію.

БК «Кривбас» – БК «Хімік» (Южне) 66:63 (9:13, 21:13, 21:16, 15:21)