Фото пресслужби БК «Кривбас»

4 листопада у Кривому Розі відбувся поєдинок Суперліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, БК «Кривбас» приймав на своєму майданчику МБК «Миколаїв». Зі старту матчу господарі захопили ініціативу та до великої перерви збільшували перевагу. Перша половина гри завершилася на користь криворіжців 42:24.

Третя чверть пройшла за рівної боротьби, проте «Кривбас» стримував всі спроби суперників відігратися. До того ж, лідери криворізької команди, Коренюк, Коупленд та Артамонов, на трьох заробили 47 очок. Наприкінці зустрічі кривбасівці лише зміцнили свою перевагу. Наш клуб переміг «Миколаїв» 86:62. Це п’ята звитяга підопічних Артема Сліпенчука.