Фото з мережі Інтернет

7 жовтня в Одесі пройшов матч 4-го туру Суперліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, БК «Кривбас» протистояв місцевій однойменній команді. Зі старту поєдинку гості мали незначну перевагу і тримали її до самої перерви. Підопічні Артема Сліпенчука вправніше діяли попереду, особливо завдяки легіонерам та бігмену Владиславу Коренюку.

По ходу третьої чверті перевага «Кривбасу» сягнула 14 очок, втім господарі не відпустили суперників у великий відрив. «Одеса» кілька разів наближалася на відстань у 4-5 балів, проте створити камбек не вдалося. Криворіжці довели справу до перемоги 94:85.

Найрезультативнішим у складі гостей знову був американський захисник Закарі Коупленд. Він став першим гравцем чемпіонату, хто перетнув межу в 100 набраних очок. Для цього легіонеру дебютанта елітного дивізіону знадобилося чотири матчі. Подолав сотню Коупленд у грі проти Одеси, в якому він забив 30 пунктів.