Фото пресслужби ФБУ

На вихідних «Кривбас» провів заключний поєдинок баскетбольної Суперліги України у 2021 році. Як передає наш кореспондент, криворізький клуб на виїзді протистояв столичному «Будівельнику». Зі старту матчу ініціативу захопили господарі. Вони створили солідний гандикап, поступово збільшуючи його до великої перерви. Втім наприкінці другої чверті криворіжці скоротили відставання та повернулися до гри – 27:38.

На жаль, далі відігратися у гостей не вийшло. У третій десятихвилинці столична команда знову захопила ініціативу та оформила перевагу в 18 балів. Проте заключну чверть краще провели підопічні Артема Слупенчука. Вони набрали аж 33 очки, повернувши інтригу до матчу. Але цього було замало, аби перевести поєдинок хоча б в овертайм.

Врешті криворіжці продемонстрували непогану гру проти одного з лідерів чемпіонату, але поступилися 73:82. Капітан «Кривбасу» Клім Артамонов заробив 17 балів. Наступні матчі чемпіонату наші земляки проведуть в наступному році.

«Будівельник» (Київ) – «Кривбас» 82:73 (17:12, 21:15, 20:13, 24:33)