Фото редакції krivbass.city Фото редакції krivbass.city

22 січня у Кривому Розі пройшов черговий матч баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» вдома приймав БК «Харківські Соколи». Господарям довелося грати в обмеженому складі, адже травмованими були Поповіч та Вуковіч. Старт протистояння підопічні Артема Сліпенчука провалили – діяли незіграно в захисті, даючи багато шансів гостям.

Втім вже у другій чверті господарі почали знаходити свою гру. Пішли кидки з периметра, які стали важливою зброєю криворіжців. Господарі перевернули хід зустрічі, вийшовши вперед на три бали – 38:35.

У другій половині матчу баскетболісти «Кривбасу» продовжували діяти агресивно та в третій чверті зуміли збільшити перевагу до 13 балів – 64:51. Баскетболісти з Харкова намагалися врятувати поєдинок, але криворізька команда перемогу не випустила. Наші земляки врешті переграли опонентів 80:74. Владислав Коренюк та Айзея Юміпіг стали найрезультативнішими гравцями матчу – вони набрали по 22 бали.

«Кривбас» – «Харківські Соколи» 80:74 (15:27, 23:8, 26:16, 16:23)