Фото пресслужби БК «Кривбас»

16 квітня у спорткомплексі Криворізького національного університету пройшов другий матч 1/8 фіналу Вищої ліги України з баскетболу. Як повідомляє наш журналіст, БК «Кривбас» грав проти «Черкаських Мавп-2». У першій грі криворіжці здобули впевнену перемогу 112:77.

У другому матчі підопічні Сергія Корабльова перемогли опонентів з ще більшим рахунком. З перших хвилин поєдинку криворіжці виключно нарощували перевагу, забиваючи з різних позицій і атак. На велику перерву «Кривбас» лідирував 65:22. Відрив від суперників до фінальної сирени тільки збільшувався. Підсумковий рахунок матчу – 131:56. Максим Нікітін приніс «Кривбасу» 28 очок.

Ця перемога дозволила кривбасівцям вийти до чвертьфіналу Вищої ліги України. Там «Кривбас» зіграє проти переможця пари «Хімік-2» – МБК «Маріуполь».