Фото пресслужби ФБУ

3 жовтня БК «Кривбас» провів третій поєдинок у Суперлізі України. Як повідомляють у пресслужбі криворізької команди, колектив Артема Сліпенчука приймав на своєму майданчику БК «Київ-Баскет». Обидві команди напередодні провели поєдинки з додатковими п’ятихвилинками. 1 жовтня «Кривбас» подужав БК «Тернопіль», а кияни на виїзді створили камбек та вирвали перемогу в матчі з МБК «Миколаїв».

В цьому протистоянні фаворитами зустрічі були гості. Але на майданчику вийшло все інакше. До великої перерви була рівна гра на паркеті. Господарі мали мінімальну перевагу – 39:38. Але третю 10-хвилинку криворіжці відверто провалили – 9:24. Втім у заключній чверті «Кривбас» повернувся до гри, відіграв гандикап та зрівняв рахунок, перевівши протистояння в овертайм.

У додаткові п’ять хвилин команди видали захоплюючу гру, в якій більш спритнішими та фартовими були господарі майданчику. «Кривбас» вирвав перемогу 88:85, створивши справжню сенсацію у Суперлізі. Команда Артема Сліпенчука здобула другий виграш поспіль.