Фото редакції krivbass.city

5 лютого у Кривому Розі відбувся черговий поєдинок баскетбольної Суперліги України. Як повідомляє наш кореспондент, криворіжці приймали на власному майданчику БК «Тернопіль». Дуель між двома колективами з нижньої частини таблиці вийшла доволі рівною. Перша чверть вийшла за гостями – криворіжці явно провалили старт матчу, поступаючись у 15 очок. У другій 10-хвилинці господарі почали скорочувати відставання – 26:34.

Здобувши натхнення, господарі почали наближатися до опонентів та вперше за поєдинок повели у рахунку. Перед заключним відрізком матчу кривбасівці лідирували 45:43. У заключній чверті господарі кілька разів влучили з 3-очкової спроби та краще діяли у вирішальний момент. Це дозволило нашим землякам вирвати перемогу 65:58. Центровий господарів Владислав Коренюк набрав 16 очок, ставши найрезультативнішим гравцем зустрічі.

Успіх в матчі дозволив «Кривбасу» закріпитися на 8-му місці, останньому, яке дає право на потрапляння до плей-офф.

«Кривбас» – БК «Тернопіль» 65:58 (10:24, 16:10, 19:9, 20:15)