Фото Миколи Лукашука у Telegram-каналі

26 спортсменів з Дніпропетровщини беруть участь у ІІІ Європейських іграх у польському м. Краків. Україна зараз знаходиться на третьому місці з 22 медалями в активі - 11 золотих, 7 срібних та 4 бронзових.

Частину цих нагород вибороли спортсмени з нашого регіону. Серед них - випускники Дніпропетровського фахового коледжу спорту Дніпропетровської обласної ради.

Так, спортсменка Ярослава Магучіх із результатом 1 м 97 см стала чемпіонкою у змаганнях зі стрибків у висоту. А Михайло Кохан з результатом 77.03 м виборов «срібло» в змаганні з метання молота. Про це повідомив Микола Лукашук, голова ДОР.

Всього в рамках ігор відбудеться 16 чемпіонатів Європи, а представники 18-ти олімпійських видів спорту матимуть шанс поборотися за ліцензії на Олімпіаду в Парижі.

Раніше ми повідомляли, що спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця на Кубку світу з кікбоксингу.