Фото ДЮСШ №2

З 27 по 30 листопада у Чернівцях відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат U-13. На одному килимі зібралась майже вся країна.

Про це повідомили працівники дитячо-юнацької спортивної школи №2 Кривого Рогу.

Участь у змаганнях взяли близько шестисот спортсменів та спортсменок зі всіх регіонів України.

Дніпропетровщину представили 58 учасників.

Не зважаючи на юний вік спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та напружену боротьбу із суперником

Спортсмен з Кривого Рогу посів третє місце на чемпіонаті України з вільної боротьби.

Олександр Свирид став бронзовим призером у ваговій категорії 75 кілограмів.

Підготував спортсмена тренер Владислав Пісковий.

Раніше ми писали: У Польщі двоє спортсменів з Дніпропетровщини увійшли до трійки лідерів міжнародних змагань. 29 листопада у Польщі, місті Білосток, стартували міжнародні змагання "Polish Open Kaliber 2023". Участь у них візьмуть понад 100 спортсменів, зокрема, і з Дніпропетровщини. Ця першість є важливим етапом відбору перед Чемпіонатом Європи. Наші спортсмени серйозно готувалися і у підсумку двоє з них посіли призові місця у вправі ПП-3 серед юніорів. Максим Гімон, вихованець Криворізької школи стрільби, виборов третю сходинку п’єдесталу і отримав заслужену «бронзу».