Фото з мережі Інтернет

7 грудня відбулися заключні матчі групового етапу Ліги Чемпіонів. Як передає наш кореспондент, донецький «Шахтар», який втратив всі шанси на потрапляння до наступного раунду, приймав сенсацію турніру – молдовський «Шериф». Цю команду нині тренує український спеціаліст Юрій Вернидуб.

Грюкнути дверима у команди з Донецька не вийшло. І хоча в першому таймі господарі забили зусиллями Фернандо, розвинути перевагу їм не вдалося. «Гірники» втрачали момент за моментом, демонструючи низький рівень реалізації. Після перерви «Шахтар» продовжував тринькати гольові шанси, натомість і гості активізувалися біля воріт суперників. Відкрита гра наприкінці матчу вартувала українській команді єдиної перемоги в турнірі. Донеччани пропустили від «Шерифа» за 20 секунд до фінального свистка.

У підсумку 1:1 – безславний сезон для українського клубу в Лізі Чемпіонів завершено.