Фото з мережі Інтернет

Пізно ввечері 22 вересня на столичному «Олімпійському» розіграли Суперкубок України з футболу. Як повідомляє наш кореспондент, за трофей традиційно сперечалися гранди нашого футболу – донецький «Шахтар» та київське «Динамо». Фаворита у цьому матчі не було. Але команда Роберто Де Дзербі здивувала організацією та надійністю в обороні. А свої шанси попереду донеччани не змарнували.

До перерви відкрив рахунок Траоре, він же в дебюті другого тайму подвоїв перевагу своєї команди після стрімкої атаки. Ще один швидкий наступ від «гірників» завершився чудовим голом від Алана Патріка. Забивши три м’ячі, «Шахтар» довів поєдинок до впевненої перемоги 3:0. Це перший трофей у кар’єрі нового тренера Роберто Де Дзербі не тільки в Україні, а й у власній біографії.