Фото пресслужби УАФ

25 серпня відбувся другий поєдинок плей-офф Ліги Чемпіонів. Як повідомляє наш кореспондент, донецький «Шахтар» боровся за потрапляння в основний раунд турніру. Тиждень тому український клуб здобув виїзну перемогу у Монако 1:0, тож мав перевагу перед зустріччю. Втім вже у першому таймі гра перевернулася на 180 градусів. Гості двічі забили у ворота Андрія П’ятова та стали фаворитами протистояння.

Лише у другому таймі донеччани почали діяти активніше і на 74-й хвилині відквитали один м’яч – у ближній кут поцілив Марлос. Рахунок за сумою двох матчів став рівним 2:2. На команд очікували два екстра-тайми. Неодноразово своїх партнерів виручав голкіпер П’ятов. А за шість хвилин до завершення додаткового часу доля посміхнулася «гірникам». Михайло Мудрик прорвався до воріт суперників, виконував передачу, але м’яч зрикошетив від ноги опонента прямо у ворота гостей.

2:2 у Харкові та 3:2 у загальному протистоянні на користь «Шахтаря». Донецький клуб приєднався на груповому етапі до київського «Динамо» і вп’яте поспіль зіграє на цій стадії єврокубка. Жеребкування – сьогодні о 19:00.