Фото пресслужби ФК «Шахтар»

24 листопада в італійському Мілані пройшов один із поєдинків групового етапу Ліги Чемпіонів. Як передає наш кореспондент, донецький «Шахтар» у 5-му турі гостював проти «Інтера». Перший тайм пройшов за господарями, які створили кілька гарних нагод. Проте на боці українського клубу була фортуна і воротар Анатолій Трубін. До перерви донеччани залишалися у грі, адже втримували нічийний рахунок 0:0.

Проте у другому таймі тиск від італійців посилився. Спершу гол суперників скасували через порушення правил. Втім за кілька хвилин «Інтер» повів у рахунку, а згодом і подвоїв перевагу. В обох випадках кривдником «гірників» був Едін Джеко. Відіграти з 0:2 донеччани не зуміли, хоча Додо влучив у стійку з вигідної позиції, маючи шанс скоротити відставання.

«Шахтар» вслід за «Динамо» достроково лишився єврокубкової весни. Обидва клуби провалили виступили у цьогорічній Лізі Чемпіонів, забивши на двох за 10 матчів лише 2 голи. Останній тур для українських грандів перетворився на формальність.