Фото з мережі Інтернет

3 листопада у Мадриді пройшов поєдинок 4-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів. Як передає наш кореспондент, донецький «Шахтар» на «Сантьяго Бернабеу» протистояв «Реалу». У першому таймі ініціативою володіли господарі. Вони зробили ставку на швидкий гол і це спрацювало – на 14-й хвилині Карім Бензема підчатував на помилку оборони «Шахтаря» і відкрив рахунок в матчі. Згодом кілька разів врятував свою команду молодий воротар Анатолій Трубін.

«Гірники» відбилися і почали створювати свої моменти. Наприкінці тайму українському клубу вдалося зрівняти рахунок. Фернанду потужним ударом відновив паритет – 1:1. Після перерви на полі продовжувалася відкрита гра, та «Реалу» знову вдалося швидко забити. Карім Бензема оформив дубль на 61-й хвилині. Підопічні Роберто Де Дзербі створили кілька гарних нагод, аби забити ще. Але проти цього була фортуна і голкіпер суперників.

Врешті «Шахтар» програв мадридському клубу 1:2. Донеччани перервали невтішну безгольову серію у цьогорічній Лізі Чемпіонів, проте знову залишилися без набраних очок. «Реал» має в активі 9 пунктів, «Інтер» – 7, молдовський «Шериф» – 6, а «Шахтар» – лише 1 бал. У групі залишилося зіграти ще по два матчі.

Днем раніше київське «Динамо» мінімально програло іспанській «Барселоні»