Фото пресслужби ФК «Шахтар»

28 вересня в Києві на НСК «Олімпійському» пройшов поєдинок 2-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів. Як передає наш кореспондент, донецький «Шахтар» приймав міланський «Інтер». Матч розпочався із серйозної травми форварда господарів – Ласіна Траоре у боротьбі за м’яч сильно пошкодив коліно. Форварда одразу замінили та відвезли в лікарню на обстеження. Господарям довелося перебудовуватися. До перерви «Шахтар» стримав тиск гостей, і сам створив кілька небезпечних атак.

Друга половина матчу розпочалася із реального шансу донецької команди, але захисник «Інтера» вибив м’яч майже з порожніх воріт. В середині тайму господарі створили кілька швидких контратак, але без реальної загрози. Натомість під кінець матчу «Інтер» міг виривати перемогу, але двічі поспіль свою команду врятував Андрій П’ятов. 0:0 у підсумку – «Шахтар» та «Інтер» набрали перші очки на груповому етапі.

В іншому матчі молдовський «Шериф» під керівництвом українця Юрія Вернидуба створив справжню сенсацію, обігравши на виїзді мадридський «Реал» 2:1.