Фото пресслужби ФБУ

15 та 16 січня у Дніпрі пройшли чергові поєдинки Першої ліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас-2» зустрічався проти місцевого клубу «БАСА». У першому матчі гості захопили ініціативу зі стартових хвилин та поступово лише нарощували власну перевагу. У підсумку підопічні Сергія Корабльова набрали 100 балів та здобули перемогу 100:79.

Друге протистояння між командами вийшло з більшою інтригою. Стартову чверть криворіжці виграли лише з перевагою в один пункт. Натомість у другій 10-хвилинці наші земляки довели результат до +15. Після великої перерви «Кривбас-2» продовжував лідирувати та довів матч до переконливої перемоги з рахунком 94:72.

Таким чином, криворізький клуб здобув п’яту та шосту перемогу поспіль в чемпіонаті. У турнірній таблиці групи Запоріжжя «Кривбас-2» вийшов на третє місце.