Фото з мережі Інтернет

12 і 13 лютого у Кривому Розі пройшли чергові поєдинки Першої ліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас-2» зустрічався проти лідера групи – БК «Кропивницький». Першу зустріч господарі провалили, програвши кожну з чвертей. Максимум, що набрали криворіжці за 10 хвилин – 13 балів у заключній чверті. Тож у фіналі вийшла розгромна поразка 45:78.

Друге протистояння між командами вийшло з більшою інтригою. До «Кривбасу-2» приєднався Дмитро Лихой, який був відсутній у першій грі. Він допоміг криворіжцям нав’язати боротьбу. Але ключовою стала третя чверть – її гості виграли 30:11. Відіграти 12 очок відставання у підопічних Сергія Корабльова не вдалося. У підсумку поразка 78:84.