Фото пресслужби ФБУ

25 і 26 грудня БК «Кривбас-2» провів чергові домашні матчі у Першій лізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, суперниками наших земляків був БК «Дніпро-3». Перший поєдинок підопічні Сергія Корабльова розпочали впевнено, заробивши гандикап в 19 очок перед великою перервою. Свою перевагу господарі не розтринькали, а навпаки – збільшили. Це дозволило криворіжцям перемогти дніпрян 85:60.

«Кривбас-2» – «Дніпро-3» (Дніпро) 85:60 (23:12, 22:14, 24:12, 16:22)

У другій зустрічі баскетболісти «Кривбасу» виглядали ще впевненіше. Наші земляки виграли кожну з чвертей. При цьому, господарі продемонстрували високу результативність, набиравши не менше 20 очок за 10 хвилин. Таким чином кривбасівці здобули другу поспіль перемогу над суперниками з Дніпра 99:71.

«Кривбас-2» – «Дніпро-3» (Дніпро) 99:71 (27:16, 28:22, 24:18, 20:15)