Фото з мережі Інтернет

19 і 20 лютого у Кривому Розі пройшли чергові поєдинки Першої ліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас-2» зустрічався проти запорізького «Металурга». Першу зустріч господарі провели краще, хоча рівна гра трималася протягом всіх чвертей. На велику перерву криворіжці мали 4 очки переваги – 44:40. Мінімальну перевагу червоно-білі втримали до фінальної сирени – перемога 76:70.

Друге протистояння між командами пройшло за схожим сценарієм – знову рівна боротьба, проте з дещо меншою результативністю з боку двох команд. Гравці «Кривбасу-2» відставали від суперників на 7 балів у першій половині матчу. У третій чверті скоротили розрив до одного пункту. Проте на заключну 10-хвилинку у підопічних Сергія Корабльова не вистачило сил. У підсумку поразка 56:62.