Фото пресслужби ДніпрОДА

11-класники з Дніпропетровщини вибороли дві нагороди на кадетському Кубку Європи. Золота медаль – у Крістіана Хохлова, а бронзу отримав Іван Чернишенко. Змагання проходили у французькому Страсбурзі. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

У вазі +90 кг чемпіоном став учень Дніпропетровського фахового коледжу спорту Крістіан Хохлов. Він провів чотири поєдинки, в усіх отримав чисті перемоги з найвищими балами – «іппон». У фіналі спортсмен поклав на лопатки дзюдоїста з Кіпру Джанніса Антоніу.

На рахунку ще одного представника Дніпропетровщини Івана Чернишенка – «бронза» у ваговій категорії до 81 кг.

Кадетський Кубок Європи – для спортсменів не старше 18 років. До Страсбурга з’їхалися учасники з 20 країн. Загалом на татамі вийшли 350 дзюдоїстів.

Україну представляли три спортсмени. Усі вибороли нагороди – золоту та дві бронзові медалі.

Також читайте: У Кривому Розі під час війни з’явилися на світ більше пів тисячі малюків