Фото пресслужби ФК «Кривбас»

20 березня в Кривому Розі пройшов поєдинок 13 туру Другої ліги України з футболу. Як повідомляє наш кореспондент, криворізький «Кривбас» на поле стадіону «Гірник» приймав черкаський «Дніпро». У першому таймі криворіжці володіли ініціативою, створили багато небезпечних моментів. Але забити вдалося лише раз - після штрафного головою точно пробив Ярослав Квасов. Це дебютний м'яч форварда за «Кривбас».

Після перерви гра дещо вирівнялася, але господарі поля продовжували грати першим номером. Не вистачало лише другого голу, щоб заспокоїти гру. Як не старалися кривбасівці, але збільшити перевагу їм не вдалося. У той же час «Дніпро» не створив особливих проблем захисту криворізького клубу. У підсумку «Кривбас» виграв 1:0 і продовжує боротьбу за потрапляння в Першу лігу.