Фото пресслужби ФК «Кривбас»

26 лютого у турецькому Белеку відбувся черговий матч «Кривбасу» на зборах. Як повідомляє наш кореспондент, кривбасівці грали проти лідера Першої ліги України – клубу «Агробізнес» з Хмельницької області. Старт матчу вийшов за «Кривбасом», але перевагу вдалося втілити не швидко. На 30-й хвилині Олексій Збунь ввірвався у карний майданчик суперників та влучно пробив у дальній кут воріт – 1:0.

Тиск на володіння «Кривбасу» посилювався, але надійно грали захисники та голкіпер криворіжців. На 59-й хвилині схожа комбінація від наших земляків знову пройшла: П’ятов віддав на забігання Збуню, який одним дотиком пробив у дальній від кіпера суперників кут – 2:0. Граючи майже без замін «Кривбас» достойно втримав рахунок проти команди, що нині лідирує у Першій лізі.

Нагадаємо, що в цей ж день «Кривбас» проводив ранковий спаринг проти клубу «Карпати» Галич-Бурштин, в якому переміг суперників 3:1