Футболістки Кривбасу перемогли вінничанок із рахунком 4:0
На криворізькому полі зустрілись гравчині "Кривбасу" та "ЕМС-Поділля"

9 тур Вищої Ліги Чемпіонату України з жіночого футболу завершився перемогою господарок поля у біло-червоному. Вперше у грі на поле вийшла легіонерка Юсіз Амарієль Сонкенг, #20. Ворота Кривбасу захищала Дар'я Кілюшик, #12.

Рахунок на перших хвилинах матчу відкрила гравчиня "Кривбасу" Габріела Зідой (#8, 14'). М'яч у ворота вінничанок вдалося забити після розіграшу стандартного положення. Упродовж першого тайму криворожанки створили кілька небезпечних моментів, завершивши першу частину із рахунком 1:0.

У другому таймі до колежанок приєдналась Віолетта Тян, #7. Дівчина змінила #4, Руслану Левченко. На 51-й хвилині другого тайму дубль пробила Габріела Зідой.

Третій гол у ворота "ЕМС-Поділля" забила грузинська легіонерка Тетяна Матвєєва, #27 (59'). На 80' хет-трік виконала Габріела Зідой.

Матч між жіночими клубами "Кривбас" та "ЕМС-Поділля" завершився із рахунком 4:0. Вітаємо дівчат Кривбасу із перемогою!