![Головне - безпека здобувачів освіти: як навчаються криворізькі студенти у новому навчальному році](/uploads/news/resize/w/750x750/dbynpq1rplaburnb.jpg)
Згідно рішення Міністерства освіти і науки України, цього року освітній процес буде організований у трьох форматах: очному, дистанційному та змішаному. Форми навчання для закладів освіти мають бути обраними обласними військовими адміністраціями з урахуванням безпекових обставин.
Щодо навчання у вищих навчальних закладах, то Міністерство освіти і науки України рекомендує університетам та коледжам навчальний 2023 рік від вересня розпочати оффлайн, тобто перейти на очний формат навчання та упродовж літа облаштувати укриття. Про це йдеться у листі заступника міністра Михайла Винницького.
Тож, у якому форматі продовжать навчання криворізькі викладачі та студенти, журналісти krivbass.city запитали у команди ДУЕТ.