У Кривому Розі оновили графіки розкладів на тролейбусні маршрути міської лінії. Пропонуємо ознайомитись із графіками тролейбусного маршруту №18 на вихідні та робочі дні.
Тролейбус №18 курсує із зуп. Спорткомплекс до 10-го мікрорайону і охоплює два райони міста: Покровський та Тернівський. Тролейбус курсує через Автостанцію «Терни», 8-му міську лікарню та ст. Рокувата.
Актуальний графік руху тролейбуса опублікували у спільноті «Транспорт Кривого Рогу». Дублюємо його для зручності пасажирів Кривого Рогу.
Перший рейс із зуп. Спорткомплекс у вихідні дні вирушає о 06:00 ранку, останній - о 20:55, у робочі дні перший рейс – о 06:22, останній – о 20:55. Перший рейс у вихідні дні з 10-го мікрорайону вирушає о 05:57 ранку, останній – о 21:56, у робочі дні перший рейс – о 05:57, останній – о 21:56.
Також нагадаємо вам оновленні рейси трамвая №5, трамвая №2, трамвая №7 та тролейбусів №23 та №3.