Фото 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка Фото 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка

Днями пройшли змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок». У спортивній боротьбі команда 17 окремої танкової бригади вибороли срібло. Про це повідомили у 17 окремій танковій Криворізькій бригаді імені Костянтина Пестушка.

Фото 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка

У змаганнях брали участь семеро танкістів, п’ятеро чоловіків та дві жінки. В ході змагань спортсменки 17 окремої танкової бригади, Жанна Абрамова та Лілія Винник, у двох вагових категоріях вибороли перші місця. П’ятьом танкістам вдалось завоювати перші та другі місця. В одній з вагових категоріях найкращі результати показав  Владислав Ступак. Володарями других місць у чотирьох різних вагових категоріях стали: Владислав Повисок, Микола Гусаров, Микита Гончар та Роман Танайсічук.

Кращі спортсмени були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними футболками. Команді 17 окремої танкової бригади вручили кубок за друге місце у командному заліку.

Інші новини: Школярі Кривого Рогу будуть навчатися дистанційно, допоки ситуація із мінуваннями не стабілізується.