Із рахунком 5:0 Кривбас переміг закарпатський Ужгород
На стадіоні "Гірник" завершився матч 8 туру Першої Ліги Чемпіонату України з футболу.

Вже на восьмій хвилині матчу господарі поля створили серйозний гольовий момент. Однак, реалізувати атаку все ж не вдалось. На початку 14 хвилини криворіжці спробували знову пробити ворота суперника. Обидві спроби реалізувати не вдалось.

Вже на 19-й хвилині гри ворота Ужгорода пробив нападник Олексій Хобленко. Через кілька хвилин гравець виконав дубль, встановивши рахунок 2:0 (25').

Третій м'яч у виконанні Олексія Хобленка залетів у ворота Ужгорода вже на 36 хвилині. Покер нападнику Кривбасу вдалось реалізувати на 42 хвилині.

П'ятий гол закарпатському Ужгороду забив капітан Кривбасу Володимир Заїменко - номер 3.

Надійно захищав ворота від ударів суперника голкіпер криворізького клубу Богдан Сарнавський.