Фото пресслужби ФК «Динамо»

24 листопада в Києві на НСК «Олімпійському» пройшов поєдинок 5-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів. Як передає наш кореспондент, столичне «Динамо» приймало німецьку «Баварію». Гості швидко вийшли вперед – Роберт Левандовскі ударом через себе відкрив рахунок. Підопічні Луческу дещо вирівняли гру в середині тайму, проте перед перервою пропустили вдруге від Кінгслі Комана.

Друга половина матчу розпочалася із реального шансу київської команди, але Микола Шапаренко з вбивчих ситуацій не пробив воротаря суперників. Динамівці продовжували грати гостро, і врешті це принесло результат. В середині тайму Денис Гармаш відквитав один м’яч. Цей гол став дебютним для «Динамо» у цьогорічній Лізі Чемпіонів. Кілька реальних шансів господарі втратили, маючи нагоду зрівняти рахунок. Мюнхенський клуб втримав потрібну для себе перемогу 2:1.

В іншому матчі групи «Барселона» не переграла «Бенфіку». Португальський клуб набрав 5 очок, що означає припинення виступів «Динамо» у єврокубках цього сезону. Останній поєдинок киян проти «Бенфіки» нічого для столичного клубу не вирішуватиме.