Фото пресслужби ФК «Динамо»

14 вересня стартував груповий етап Ліги Чемпіонів 2021/2022. Як передає наш кореспондент, київське «Динамо» на «Олімпійському» приймало «Бенфіку» (Португалія). Старт зустрічі вийшов за господарями поля – Микола Шапаренко бив зі штрафного під поперечину, втім голкіпер суперників врятував команду. До перерви «Бенфіка» мала кілька нагод відкрити рахунок. Особливо старався український форвард португальців Роман Яремчук. Але відзначитися у воротах колишньої команди йому не вдалося.

У другому таймі перевага гостей збільшилася. Проте не в рахунку на табло. З усіма атаками «Бенфіки» столичний клуб впорався, кілька разів виручив свою команду і кіпер Денис Бойко. В останні 10 хвилин «Динамо» притиснуло опонентів. Шапаренко, Буяльський та Гармаш мали реальні нагоди вирвати перемогу для киян, але на висоті був воротар португальців. «Динамо» таки забило на останній хвилині матчу – Гармаш навісив на Шапаренко, який в дотик пробив у сітку воріт. Але на заваді щастю 30 тисячам глядачів на стадіоні став відеоперегляд. Арбітри зафіксували офсайд у Гармаша, перед тим, коли він виконав передачу на Шапаренко.

Поєдинок завершився нічиєю 0:0, хоча більше кусати лікті мають саме динамівці. Вони вже встигли відсвяткувати переможний гол, який згодом скасували судді після перегляду відео.