Фото із соціальних мереж

5 червня у спорткомплексі Криворізького національного університету відбувся фінал Кубка міста з футзалу-2021. Як повідомляє наш кореспондент, за трофей боролися господарі, студенти КНУ та команда «Репортер». У півфіналах вони відповідно здолали «Альфу» та «Штурм».

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю моментів. Ціна помилки була високою, а отже суперники не ризикували до перерви. Тож за перші 12 хвилин глядачі голів не побачили.

Натомість в дебюті другої половини матчу удар-простріл Владислава Козенка завершився автоголом Назарія Ткачика. Невдовзі Олег Насекін подвоїв перевагу репортерів, класно обігравшись з Олексієм Балабасом. Потім настала черга забити і Балабасу – удар сімки «червоно-чорних» був не надто сильним, втім воротар КНУ не врятував – 0:3. Лише на останній хвилині студенти розмочили рахунок, коли зняли з гри свого голкіпера.

3:1 – «Репортер» вперше в історії здобуває Кубок Кривого Рогу з футзалу. Колектив додав ще один трофей до своїх нагород нинішнього сезону після перемоги у Silver Division.