Фото пресслужби ФК «Кривбас»

28 листопада у Кривому Розі відбувся один з матчів 20 туру Першої ліги України з футболу. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» приймав на своєму полі «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька область). Перед стартовим свистком розпочався сильний дощ, який вніс свої корективи у гру.

Перший тайм господарі провели на непоганому рівні. Гольові шанси втратили Хобленко, Дебелко і Щедрий. Втім «Агробізнес» витримав тиск суперників і наприкінці тайму забив. Гості вдало розіграли кутовий і скористалися помилкою оборони «Кривбасу».

У другій 45-хвилинці господарі ще більше захопили ініціативу. І це принесло результат – Вагнер Гонсалвез підчатував на помилку суперника і технічно пробив повз голкіпера – 1:1. «Кривбас» постійно атакував і створював напругу біля воріт опонентів. Втім на важкому вологому газоні гравці «Агробізнеса» відчайдушно оборонялися, а їх голкіпер неодноразово виручав команду. Дотиснути суперників у криворіжців не вийшло: у підсумку нічия 1:1.

«Кривбас» йде на зимову перерву на другій сходинці, маючи в активі 42 очки. Це місце дає право в наступному сезоні грати в Прем’єр-лізі.