"Кривбас" переміг "Кремінь" із рахунком 4:1
Третій домашній матч "Кривбасу" завершився перемогою господарів поля.

Сьогодні, 14 серпня, на криворізькому стадіоні "Гірник" зустрілися у протистоянні команда земляків "Кривбас" та кременчуцький "Кремінь". Ця гра - третя, яку підопічні Геннадія Приходька зіграли вдома.

Рахунок матчу відкрив гравець "Кривбасу" Олексій Хобленко - #9. Перший гол футболіст забив на дев'ятій хвилині матчу. Забитий м'яч - результат реалізованого штрафного.

Автор другого забитого м'яча у грі - футболіст "Кременя" Денис Галата (#20). Гол у ворота "Кривбасу" забили на 22 хвилині.

Криворіжці змінили рахунок вже на 30 хвилині. Гол у ворота "Кременя" забив Роман Дебелко (#27).

У другому таймі перший гол забили господарі поля. На 54 хвилині матчу м'яч у ворота суперника забив Іван Зотько - #13 криворізького клубу.

Дубль на 85 хвилині забив Олексій Хобленко - #9.

Третій домашній матч "Кривбасу" завершився перемогою господарів поля. Кінцевий рахунок гри - 4:1. Вітаємо криворіжців із супер-перемогою!

Наступна гра криворізького "Кривбасу" відбудеться 18 серпня. На виїзді земляки зіграють із Миколаєвом.