Сьогодні, 29 квітня, у Кривому Розі відбувся футбольний матч між клубами “Кривбас” та “Олександрія”. Футболісти грали на стадіоні “Гірник”. У 1992 році 29 квітня збірна України зіграла свій перший поєдинок в історії, тому на черговий матч ФК “Кривбас” підготував спеціальну афішу. Оголошення про подію - точна копія того, яке анонсувало прем’єру гру української збірної.

Перший тайм гри став для обох команд “пустим”. Жоден із гравців не зміг реалізувати голи. Рахунок відкрили лише у другій частині матчу.

На 65-й хвилині поєдинку ворота суперника прострелив Тимур Стецьков, гравець ФК “Кривбас”. Через кілька хвилин другий гол у ворота олександрійців забив Артур Микитишин (82’). Криворіжці сподівалися на перемогу із рахунком 2:0, але після завершення основного часу гол реалізував гравець “Олександрії” Денис Мірошніченко (90+2’). Матч завершився із рахунком 2:1.

Після цієї гри команда червоно-білих опинилася на шостій сходинці турнірної таблиці Української Прем’єр-ліги. Наступну гру криворіжці проведуть із “Інгульцем” 4 травня о 13:00.

Інші спортивні новини: Криворізькі спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з вільної боротьби.