Кривбас проти Волині: матч завершився із рахунком 2:1
На полі криворізького стадіону "Гірник" відбувся матч 12 туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу. Суперниками стали місцевий клуб "Кривбас" та гості із Луцька - ФК "Волинь".

Ще на початку гри криворіжці та волиняни спробували реалізувати кілька моментів після пробиття кутових. Першу серйозну атаку криворіжці здійснили на 22 хвилині. Забити у ворота Луцька вдалось на 24 хвилині Артему Щедрому (#45).

Одразу після відкриття рахунку гравець "Кривбасу" отримав травму. Олексія Збуня довелось унести з поля на ношах. Замість травмованого #77 на поле вийшов нападник Роман Дебелко.

Другий гол у ворота супротивника забив легіонер "Кривбасу" - правий півзахисник Гонсалвез Ногера Де Соуза Вагнер (#30, 45'). Перший тайм завершився із рахунком 2:0.

У другій половині матчу м'яч заштовхнув у ворота криворіжців Богдан Кобзар (#17, 61').

За зрив атаки після пропущеного голу гірчичник призначили Олександру Чернову (#61). Штрафний удар успішно реалізувати криворіжцями не вдалось. Матч завершився з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що до матчу команди перебували на третій та дев'ятій сходинках турнірної таблиці Чемпіонату. Криворізький клуб зіграв перший домашній матч після зміни тренера. Наставником червоно-білих став Олександр Бабич, який прийшов на зміну Геннадію Приходьку.

Ворота "Кривбасу" надійно захищав Богдан Сарнавський, голкіпер із номером 23.