Фото пресслужби ФК «Кривбас»

1 серпня на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі відбувся матч 2-го туру Першої ліги України з футболу. Як повідомляє наш кореспондент, «Кривбас» на своєму полі приймав тернопільську «Ниву». Господарі відкрили рахунок на 16-й хвилині. Роман Дебелко вдало замкнув подачу зі штрафного. Це був дебютний гол форварда за клуб.

Надалі «Кривбас» володів незначною перевагою, яку, щоправда, втілити у другий забитий м’яч ніяк не міг. У другому таймі криворіжці ловили суперника на контратаках, але в завершальній фазі бракувало точності. «Нива» ледь не покарала своїх опонентів у кінцівці матчу, втім голкіпер Богдан Сарнавський врятував свою команду та зберіг три очки для «Кривбасу».

Після звитяги 1:0, другої поспіль на старті чемпіонату, кривбасівці очолили турнірну таблицю в Першій лізі.