Фото пресслужби ФК «Кривбас»

18 серпня відбулися матчі другого попереднього раунду Кубка України з футболу. Як зазначає наш кореспондент, у Миколаєві проти місцевого однойменного клубу грав криворізький «Кривбас». Поєдинок розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про Костянтина Павлова. Перший тайм пройшов у невисокому темпі, гості мали кілька моментів, але без особливої гостроти. В дебюті другого тайму «Кривбас» забив: гол в активі боснійця Міляна Говедаріци. Втім господарі перехопили ініціативу і зрівняли рахунок на 75-й хвилині.

Надалі йшла гостра гра у виконанні обох команд, проте криворіжці виглядали більш втомленими. Основний час матчу завершився внічию 1:1. Виривати перемогу до серії пенальті могли обидва клуби, проте голкіпери виручали свої колективи неодноразово. 11-метрові краще били господарі, забивши три удари з п’яти. «Кривбас» реалізував лише один пенальті з чотирьох і це коштувало команді Геннадія Приходька путівки в наступний раунд Кубка України.