Фото пресслужби ФК «Кривбас»

7-го серпня у Горишніх Плавнях відбувся матч 3-го туру Першої ліги України з футболу. Як повідомляє наш кореспондент, криворізький «Кривбас» гостював у «Гірника-Спорт». Щоб здобути перемогу, лідеру чемпіонату довелося демонструвати неабиякий характер. Старт матчу був за криворізьким клубом, проте ближче до перерви господарі почали огризатися все частіше. За кілька хвилин перед перервою «Гірник» відкрив рахунок після штрафного.

На другий тайм «Кривбас» вийшов націленим на ворота суперника. Але постійно гостям чогось не вистачало – чи точної передачі, чи влучного завершального удару. Лише на 74-й хвилині кривбасівці відновили паритет: Щедрий навісив з флангу, а Хобленко пробив у протихід голкіперу – 1:1.

При рівному результаті перемогу вирвати могли обидві команди. Та фортуна посміхнулася гравцям з Кривого Рогу. Вже на третій доданій хвилині Мілян Говедаріца, боснійський новачок «Кривбасу», який дебютував за клуб, випередив воротаря суперників та відправив м’яч головою у сітку. 2:1 – вольова і дуже непроста перемога команди Геннадія Приходька. Криворіжці продовжують очолювати турнірну таблицю разом з «Металістом», маючи в активі максимальні 9 очок.