Фото пресслужби ФК «Кривбас»

5 листопада у Тернополі відбувся поєдинок 17-го туру Першої ліги України з футболу. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» зустрічався проти місцевої «Ниви». Вже на старті протистояння гості вийшли уперед: Крістіан Іліч навісив зі штрафного, а Олексій Хобленко в дотик переправив м’яч у ворота – 1:0. Криворізький клуб продовжував грати першим номером і мав чудові нагоди збільшувати перевагу. Але Микита Татарков, Артем Щедрий і Олексій Хобленко свої моменти змарнували. У відповідь господарі забили перед самою перервою – 1:1.

На другий тайм підопічні Олександра Бабича вийшли зарядженими на перемогу. І криворіжцям вдалося знову захопити лідерство. Крістіан Іліч точно пробив у ближній кут воріт суперників – 2:1. Це дебютний гол хорвата за «Кривбас». Тиск на володіння «Ниви» не зменшився: Артем Щедрий поцілив у поперечину, а удар Дмитра Семенова парирував голкіпер. У доданий час «Нива» могла врятувати поєдинок, але двічі поспіль гостей врятував воротар Богдан Сарнавський.

Врешті «Кривбас» переміг 2:1 та продовжив виграшну серію до 4 матчів.