Фото пресслужби ФК "Кривбас"

Протистояння донецьких та криворізьких гравців завершилось перемогою червоно-білих.

Сьогодні, 30 жовтня, на київському стадіоні відбувся матч 16-го туру Першої ліги України з футболу. На стадіоні ім. Баннікова у двобої зійшлись донецький “Олімпік” та “Кривбас”.

Лідерство ще у першому таймі встановили гравці у червоно-білій формі. Після кількох невдалих спроб курйозний гол у ворота “Олімпіка” забив головою В’ячеслав Рябов (2, 27’). М’яч влучив у голову футболіста після подачі Олексія Хобленка. Тимофій Шеремета не був готовий до такого рикошету, тому пропустив гол.

На 40-й хвилині донецькі гравці виконали стандарт. Богдан Сарнавський вдало вибив м’яч зі штрафної зони. Кілька передач потому Максим Прядун (12, “Олімпік”) спробував пробити ворота “Кривбасу”, але воротар червоно-білих потягнув цей удар. Одразу після цього донецькі гравці знову виконали стандарт, але так і не зрівняли рахунок. Перший тайм завершився перевагою “Кривбасу”.

У другому таймі, на 55-й хвилині, Денис Васін (39, “Кривбас”) виконав штрафний удар. Роман Яловенко (8, “Олімпік”) відбив удар, перервавши розіграш штрафного.

На 86-й хвилині ще один м’яч для власної команди забиває Артем Щедрий (45, “Кривбас”). Футболіст забіг до штрафного майданчика та пробив у дальній кут воріт.

Гру довелось зупинити двічі. Вперше та вдруге - після голів криворізьких футболістів. У обох випадках головний арбітр призначав додатковий час, тому гра тривала 97 хвилин. Матч завершився із рахунком 0:2 на користь “Кривбасу”.

Вітаємо Кривбас із перемогою! Чекаємо на чудові наступні матчі!