Фото Invictus Games: Team Ukraine

У німецькому Дюссельдорфі триває Invictus Games Germany 2023 — міжнародний спортивний захід з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців серед 21 країн-учасниць.

Україна приєдналася до Invictus Games у 2017 році та вже вчетверте братиме участь у змаганнях. Цьогоріч українську збірну на Invictus Games представлятимуть 25 ветеранів та військовослужбовців, серед них і криворіжці.

Так, сьогодні наш криворізький інвіктус Олег Должок змагався у вправі веслування на тренажерах. Про це повідомили на сторінці української команди у facebook.

У категорії IR3 на він посів четверте місце в категорії з результатом 1021 балів.

Попри те, що криворіжець показав надзвичайний власний результат і був близьким до призового місця, він залишився поза медальним заліком.

«Конкуренція на веслуванні на тренажерах просто потужна! Хлопці, неймовірно пишаємось вами, вашою неймовірною роботою та силою волі!», - пишуть представники української команди.

Криворіжці підтримують наших інвіктусів і пишаються їхніми результатами. Ви всі для нас переможці, які б результати не показали турнірні таблиці.

Раніше ми писали: авторитетний і досвідчений військовий став радником у Криворізькій РВА: що відомо про призначення.