Фото департаменту сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому

У черговому чемпіонаті України з греко-римської боротьби криворіжець посів друге місце.

Минулого тижня в Ужгороді Закарпатської області відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років. Кривий Ріг представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 9, що у Довгинцівському районі. Про це журналістам сайту krivbass.city повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту.

У ваговій категорії 77 кг ІІ місце на чемпіонаті виборов Дмитро Васецький. Призера чемпіонату підготував тренер Сергій Сухіненко.

Вітаємо криворіжців із перемогою! Впевнені, що здобутки - результат наполегливого тренування та сили волі. Бажаємо чергових перемог та перших місць у змаганнях!

Більше інформації: Дубль команди “Кривбас” буде представляти місто на аматорському чемпіонаті.