Криворіжці успішно дебютували на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу в Іспанії: що відомо про спортсменів

У Іспанії відбувся Чемпіонат Європи з фітнесу та бодібілдингу, в якому взяли участь 780 спортсменів з 44 країн. Україну на змаганнях представляв 61 спортсмен. Про це повідомляють на сторінці Facebook ФББУ - Національна Федерація бодібілдингу України.

Загалом, українці вибороли 51 медаль: 23 «золоті», 16 «срібних» та 12 «бронзових».

У командному заліку Чемпіонату Європи з фітнесу збірна України посіла перше місце – 225 балів.

У командному заліку  Чемпіонату Європи з бодібілдингу збірна України посіла друге місце – 172 бали.

Блискуче дебютували на європейській першості і криворіжці.

ІІ місце посів Кацко Владислав у категорії чоловіки маскуляр фізик, ростова категорія до 179 см; Владислав здобув свою першу медаль на Чемпіонаті Європи.

У ТОП-10 потрапила Вакуліна Ксенія, яка виступала у категорії жінки бодіфітнес.

Успішно дебютувала на змаганнях такого рівня і Оксана. Спортсменка потрапила на європейський чемпіонат після блискучого виступу на змаганнях у квітні у Польщі, де тренується выд початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.  Разом із Оксаною на змаганнях виступала і її тренерка Любов Попова, яка у квітні отримала спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу з бодібілдингу». Дівчата разом тренуються і виступають на змаганнях.

Читайте також: В Україні працюють над розробкою Національної програми подолання освітніх втрат і освітніх розривів у школі, які виникли через пандемію COVID-19 та повномасштабне вторгнення російської федерації.

Чемпіонат Європи з фітнесу та бодібілдингу є одним з найпрестижніших спортивних заходів у світі, і це досягнення криворізьких спортсменів є доказом високого рівня підготовки у цій галузі.

«Це мій перший вихід на міжнародну сцену такого високого рівня, де приймали участь 44 країни. Це була масштабна подія, не зважаючи на всі перешкоди я нарешті попала туди Після цього чемпіонату все вклалося по поличкам. Спробувати я повинна була і зрозуміти. Тепер мене не цікавлять звичайні турніри, тримаємо курс на вище!», - зазначила Оксана у коментарі журналістам krivbass.city.

Раніше ми писали: Синоптики зробили прогноз, якою буде погода в Україні на найближчі два тижні травня. Холоди та  заморозки зникнуть, натомість задощить та почнуться зливи по всій території від 17 травня.